Pro tvorbu vizitek použijte náš editor vizitek, který najdete u každé vizitky v záložce EDITOR VIZITKY. Editor vizitek umožňuje vkládání textu, obrázku, linek, rámečků a pozadí. K dispozici jsou šablony vizitek, které je možno dále editovat v editoru vizitek přímo v e-shopu.


Níže uvedené programy jsou jen doporučením pro vlastní tvorbu vizitek pro případ, že nedovedete používat grafické programy typu Corel Draw nebo Adobe Illustrator. Z těchto programů rozhodně tisk neprovádíme a tyto programy nepoužíváme pro tvorbu vizitek - nevlastníme licence. Pokud chcete tvořit v těchto programech vizitky, je zapotřebí zakoupit licenci. Ze zkušební verze nejde provést export pro tisk vizitek.

Naši grafici Vám rádi vytvoří profesionální návrh podle Vaši předlohy či představy. Kontaktujte nás!Program na tvorbu vizitek BusinessCards MX

Program na tvorbu vizitek

Program BusinessCards MX na tvoření a navrhování vizitek. S tímto programem jednoduše a rychle navrhnete a vytisknete profesionální vizitky. Rozhraní programu je navrženo takovým způsobem, aby ani začátečník neměl s obsluhou programu problémy. Postup při navrhování spočívá v tom, že volíte hotové objekty, které jsou součásti program, např. text, figury, obrázky a pozadí a libovolně je umísťujete v připravovaném návrhu. Program využívá šablony vizitek, které si můžete buď připravit sami, nebo vybrat z hotových vzorů vizitek z programu.

V programu máte přístup k cca 750 vzorovým šablonám vizitek.


www: www.mojosoft-software.com
 

Program na tvorbu vizitek Business Card Designer Plus

software pro tvorbu vizitek - Business Card Designer Plus

Business Card Designer Plus Vám umožní jednoduše vytvářet slušně vypadající vizitky. Můžete si vytvořit vlastní vizitku podle svých představ. Pro zlepšení vhledu si můžete vkládat grafiku ve formátech JPG, TIF, PNG, BMP, PCX, EMF a WMF. Podporuje oboustranný tisk, tvorbu přehnutých vizitek a osobní databázi pro ty, kteří chtějí jednotné vizitky pro celou společnost. Výroba je jednoduchá, nenáročná a program funguje na jakékoli verzi Windows.www: www.camdevelopment.com
 

Program na tvorbu vizitek Business Card Studio

software pro tvorbu vizitek - Business Card Studio

Pro všechny, kteří si sami chtějí vytvořit vizitku je tu jednoduchý program pro tvorbu profesionálních vizitek. Vizitku tvoříte v podstatě pomocí svojí fantazie. Program vám dává naprostou volnost a nabízí několik užitečných nástrojů proto, aby se vaše vizitka neztratila v davu, ale naopak vynikla.
www: www.elcor.net
 

Program na tvorbu vizitek Juicy Business Cards

software pro tvorbu vizitek - Juicy Business Cards

Chcete si snadno vytvořit pohlednou vizitku? Obsahuje 36 vzorů obchodních vizitek. Na výběr máte přibližně 200 různých pozadí. Na vizitku můžete použít libovolný obrázek (jpg/png/bmp/gif aj.). Můžete používat efekty jako gradient či průhlednost. K dispozici máte široké možnosti práce s fonty, tvorba vizitek je snadná a velmi rychlá.
www: www.juicybc.com